ZBIÓRKI

• Zbiórki

• 20.09.2023 19:24
        • Uwaga!
          Klub Ośmiu „Serce na dłoni” rozpoczyna zbiórki:
          Zbiórka nakrętek - fundusze pochodzące z ich sprzedaży, przeznaczamy na cele charytatywne.
          Zbiórka odzieży - dla Fundacji AKOGO, oraz męską odzież dla podopiecznych Towarzystwa Charytatywnego im. Ojca Pio przy ul. Kapucyńskiej 4.
          Zbiórka elektrośmieci – zdobyte punkty wymieniamy na pomoce edukacyjne. Zbiórka baterii – „REMONDIS” Electrorecycling Sp. z o.o. „Zbieraj z klasą” – na indywidualne konto szkoły wpisywane są punkty, za 1 kg oddanych baterii - 1 punkt. Nagrodami są e-karty prezentowe do zakupu na stronach internetowych empiku.
          Zbiórka monet 1, 2 i 5 groszowych – akcję prowadzi PCK – celem programu jest zbiórka pieniędzy na letni wypoczynek dzieci i młodzieży oraz na pomoce szkolne.
          Miejsce zbiórki w szkole – pokój 106 (należy podpisać imieniem, nazwiskiem oraz klasą). Od września do końca maja trwa konkurs, na największą ilość przynoszonych rzeczy. Dla najbardziej aktywnych uczniów Rada Rodziców ufunduje atrakcyjne nagrody oraz dyplomy.
        • Tusz do Paki

• 20.09.2023 19:21
        • Klub Ośmiu „Serce na dłoni” włącza się w akcję „Tusz do Paki”, prowadzoną przez Firmę Eko system ze Starej Iwicznej, która od ponad 19 lat zajmuje się odzyskiwaniem z rynku zużytych kartridży oraz tonerów i przekazywaniem ich do recyklingu. Zbieramy do odpowiednio oznakowanych kartonów w szkole zużyte tusze do drukarek atramentowych. Celem kampanii jest edukacja ekologiczna dzieci, a dzięki nim również dorosłych, w zakresie segregacji tuszów do drukarek – tzw. kartridży. Prowadzący akcję za zebrane tusze, zakupują karmę dla zwierzaków ze schroniska. Im więcej tuszów zbierzemy, tym więcej karmy przekazane zostanie potrzebującym zwierzakom.
          Zwierzęta czekają na karmę!
        • Złote monety

• 06.03.2023 12:45
        • Rozpoczynamy zbiórkę 1, 2 i 5 groszówek.

W ramach akcji prowadzonej przez PCK „Gorączka złota PCK” zbieramy „złote monety” .

Środki zebrane podczas akcji przeznaczone zostają na pomoc dzieciom, dofinansowując
          między innymi wypoczynek letni dla dzieci oraz ciepłe posiłki w szkołach.
          Monety przynosimy do pokoju 106 (podpisane : imię i nazwisko, klasa).
        • Paczka na Kresy

• 02.03.2023 08:43
        • Fundacja Kresy w Potrzebie organizuje kolejną edycję akcji „Paczka na Kresy” Wielkanoc 2023, która skierowana jest do osób mieszkających w Litwie i Łotwie.
          Klub Ośmiu „Serce na dłoni” przyłącza się do w/wymienionej akcji.  W dniach 2.03. – 31.03.2023 r. w pokoju 106, będą przyjmowane dary w postaci artykułów żywnościowych, długoterminowych oraz  higienicznych (podpisane imię i nazwisko, klasa).
          17 marca 2023 r. zebrane artykuły dostarczymy w miejsce zbiórki na terenie Warszawy. Natomiast artykuły zebrane w kolejnych dniach, zostaną przekazane dla podopiecznych Fundacji „Świat na Tak”.

• Zbiórka artykułów na Integracyjny Bal Karnawałowy.

• 19.01.2023 11:43
        • Uwaga!

Zbiórka artykułów na Integracyjny Bal Karnawałowy.

28 stycznia 2023 r. (sobota) w godz. 12.00 – 16.00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40 odbędzie się XXV Integracyjny Bal Karnawałowy, organizowany przez Fundację „Świat na Tak”. Jak co roku nasz Klub Ośmiu „Serce na dłoni” pomaga w przygotowaniu poczęstunku dla uczestników balu. W dniach 23 - 26.01.2023 r. prowadzimy zbiórkę potrzebnych artykułów:

Artykuły zbierane są w pokoju 106 (podpisane: imię, nazwisko, klasa)