KLAUZULA INFORMACYJNA

• Joga to dążenie do harmonii umysłu poprzez panowanie nad ciałem. Postaw pierwszy krok aby odnaleźć tę harmonię. Oddaj się w ręce wykwalifikowanego instruktora, który wprowadzi Cię w świat jogi. Indywidualne zajęcia odbywają się tam, gdzie Ci wygodnie w ustalonym przez Ciebie terminie. Wykonywanie pozycji zwanych asanami wpłynie na organizm odświeżająco i relaksująco, pomoże wymodelować sylwetkę i uwolni mięśnie od napięcia.

Joga przy metrze

Na zajęcia grupowe zapraszamy na warszawskie Bielany do sali gimnastycznej SP nr 223, przy ul. Kasprowicza 107, dojazd metrem do stacji Wawrzyszew (150 m), autobusami linii 156, 184, 393 lub samochodem, parking przy szkole, wjazd od ul. Oczapowskiego.

Ćwiczymy w poniedziałki, środy i czwartki w godz. 19.00 – 20.10

Jak się przygotować do zajęć?

• Przyjdź na zajęcia z pustym żołądkiem. Obfity posiłek, np. obiad, zjedz dwie-trzy godziny przed ćwiczeniami. Coś lekkiego, np. owoc, sok, jogurt możesz zjeść około godziny przed zajęciami.
        • W trakcie zajęć nie pij, organizm nawadnia się sam w czasie ćwiczeń.
        • Nie ćwiczymy jogi po kilkugodzinnym opalaniu lub po masażu, saunie oraz po spożyciu alkoholu.
        • Każde zajęcia stanowią całość – warto przyjść punktualnie, i nie opuszczać sali przed zakończeniem. Bądź około 10-15 minut przed rozpoczęciem zajęć, aby spokojnie się do nich przygotować: zmienić strój, wziąć pomoce i wejść na salę.
        • Weź prysznic przed praktyką i nie używaj intensywnych perfum.
        • Wycisz telefon komórkowy przed wejściem na salę.
        • Ubierz się w dowolny strój sportowy nie krępujący ruchów (np. luźne spodnie, dres, spodenki sportowe, legginsy i bawełniana bluzka).
        • Ćwiczymy boso.

Jak wybrać, ile razy ćwiczyć?

• Dla osób początkujących - rozpoczynając praktykę dobrze jest regularnie np. 2 razy w tygodniu przychodzić na zajęcia. Szybciej zobaczysz postępy i reakcję ciała na jogę.
        • Dla osób zaawansowanych - podstawowa praktyka jogi dla osób, które ćwiczą systematycznie dłużej niż trzy miesiące to 2 lub 3 razy w tygodniu. Twój organizm już przyzwyczaił się do jogi i czerpnie z niej korzyści. Pozwól mu na to.
        • Joga w ciąży - zajęcia relaksacyjne i oddechowe z elementami jogi w ciąży można ćwiczyć 1 lub 2 razy w tygodniu. Ćwiczysz łagodnie, zgodnie z nowym rytmem Twojego ciała.
        • Joga kręgosłupa - z wykorzystaniem jogi w profilaktyce zdrowia kręgosłupa dobre efekty dają regularne ćwiczenia 2 razy w tygodniu. Już po 3 miesiącach zobaczysz efekty: brak bólu kręgosłupa, lepszą sprawność i samopoczucie.
        • Joga dla seniorów - ćwiczenia relaksacyjno-ruchowe poprawiające kondycję osób starszych - zalecane 1 lub 2 razy w tygodniu. Ćwiczysz spokojnie, zgodnie ze swoimi możliwościami powoli dochodząc do doskonałości.

Poprowadzę zajęcia
        Dostosowane do Ciebie

Joga na Bielanach w DOMU JOGI jest dla wszystkich, którzy pracują zawodowo i zauważają, że dłużej tak nie dadzą rady. Boli kręgosłup, stawy albo masz zadyszkę biegnąc do metra? Jeśli szukasz formy aktywności, która pomoże ci stawić czoła codziennym wyzwaniom, zmniejszy Twój stres, wprowadzi do życia spokój i równowagę to dobrze trafiłeś.
        Na moich sesjach jogi poziom ćwiczeń i wysiłku jest zawsze dostosowany do możliwości uczestników.
        Badania wykazują, że aż 85% społeczeństwa cierpi na bóle kręgosłupa! Jest to choroba cywilizacyjna naszych czasów. Główne przyczyny to: siedzący tryb życia, stres, brak ruchu, nadwaga. Lekarze i fizjoterapeuci zalecają zwiększenie aktywności fizycznej i odpowiednie ćwiczenia. Na zajęciach zwracam szczególną uwagę na kręgosłup dążąc do przywrócenia pełnej elastyczności. Jest to proces stopniowy i wymaga regularnego powtarzania zalecanych sekwencji ćwiczeń. Ważne jest dostosowanie asan, zakresu ich wykonania, jak również dawkowanie w nich wysiłku do potrzeb, możliwości i ograniczeń każdej osoby, co podyktowane jest najczęściej rodzajem dysfunkcji kręgosłupa.

Zapraszamy na zajęcia grupowe lub indywidualne.

• TELEFON(+48) 500 511 424
        • E-MAILdorota@domjogi.pl