POMOC DLA UKRAINY

• Путiвник / Przewodnik

• 04.03.2022 12:14

• У пакеті є необхідні інформаціі для учнів, котрі першого дня з’являються у школі. Варшавскі пакет містить: схему системи освіти в Польщі, календар навчального року, розпорядок дня школяра, інформацію що потрібно учневі, про щоденник учня, інформацію про позакласні заходи, інформацію про те як подружитися з новими колегами / подругами у школі, система оцінки, шаблони шкільних бланків, міні-словник базових шкільних термінів.

Powitalny-ukr-2022_03.pdf
        • Bezpłatna pomoc psychologiczna

• 03.03.2022 12:05
        • Bezpłatnej pomocy psychologicznej:

-  dla osób z Ukrainy,
          -  osób pomagających na granicy wschodniej,

-  rodzin, które goszczą u siebie rodziny z Ukrainy.

Spotkania stacjonarnie w naszych gabinetach w WARSZAWIE na GOCŁAWIU oraz URSYNOWIE.

Nasz zespół psychologów, psychoterapeutów, psychotraumatologa wesprze osoby, które potrzebują wsparcia w tym ogromnym kryzysie. Wsparcie w języku polskim i angielskim, jest możliwość wsparcia tłumacza języka ukraińskiego.

Dla wolontariuszy, którzy dzielnie pomagają przy granicy wsparcie online (zoom, rozmowa telefoniczna).

Zapisy przez nasz kanał na fb. https://www.facebook.com/INGENIUM.stowarzyszenie Prosimy w zgłoszeniu podać informację: dorosły czy dziecko i wiek dziecka. Zaproponujemy termin spotkania.

pozdrawiamy

Zespół Ingenium Stowarzyszenia Ludzi Aktywnych www.centrumingenium.pl

• ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

• 03.03.2022 09:18
        • Wolontariusze z Klubu Ośmiu „Serce na dłoni” włączają się do akcji „Bielany dla wolnej Ukrainy”.

Rozpoczynamy zbiórkę artykułów:

- artykuły spożywcze długoterminowe

- przekąski dla dzieci (musy owocowe, biszkopty, chrupki kukurydziane)

- słoiczki obiadowe i deserowe dla dzieci

- mleko dla dzieci (w proszku)

-soczki i wodę w małych butelkach

-mokre chusteczki

-pampersy

-podpaski, tampony

-papier toaletowy

- artykuły higieniczne

-środki czystości, proszek do prania

-artykuły piśmiennicze

-koce, śpiwory, pościel

-termosy

-środki opatrunkowe, leki p/bólowe, p/gorączkowe, płyny dezynfekcyjne

Artykuły prosimy przynosić do pok. 106 (podpisane: nazwisko i imię., klasa.