• Sprzątanie Świata” - konkurs.

Rozpoczyna się XIII edycja konkursu – akcji ekologicznej pod hasłem „Oddaj używany telefon komórkowy” prowadzony przez EKOHONE.

Konkurs polega na zebraniu przez szkołę wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych w zamian za atrakcyjne nagrody. Telefony po naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom a niesprawne zostaną przekazane do recyklingu.

Szkolny Klub Ośmiu „Serce na dłoni”

włącza się do akcji i rozpoczyna zbiórkę telefonów.

Telefony przynosimy do 15 listopada 2019 r. do pokoju 106.

Ogólnopolska akcja do której przyłącza się nieustannie tak wiele placówek oświatowych, przyczyni się do ugruntowania postaw i nawyków ekologicznych w polskich szkołach, dzięki którym nasza planeta będzie z roku na rok czystsza i bezpieczniejsza.

• „Sprzątanie Świata” - konkurs.

• Sprzątanie Świata” - konkurs.

Szkolny Klub Ośmiu „Serce na dłoni”

włącza się do akcji i rozpoczyna zbiórkę telefonów.

Telefony przynosimy do 15 listopada 2019 r. do pokoju 106.