• Struktura własnościowa i majątek

•

Szkoła jest utrzymywana ze środków organu prowadzącego jako jednostka organizacyjna

Miasta Stołecznego Warszawy.

Szkoła prowadzi gospodarkę finansową na zasadach jednostki budżetowej rozliczającej się w Dzielnicowym Biurze Finansów Oświaty m. st. Warszawy dla Dzielnicy Bielany. Szkoła dysponuje powierzoną w nieodpłatny zarząd nieruchomością stanowiącą własność Miasta Stołecznego Warszawy.

Szkoła nie posiada osobowości prawnej.

1.  Szkoła prowadzi gospodarkę finansową na zasadach jednostki budżetowej rozliczającej się z budżetem m.st. Warszawy.
          2. Szkoła dysponuje powierzoną w nieodpłatny zarząd nieruchomością, stanowiącą własność komunalną m.st. Warszawy.
          3. Budynek  szkoły położony  jest w Warszawie przy ul. Jana Kasprowicza 107
          4. Uczniowie mają do dyspozycji:

- sale do nauki z stacjami PC i tablicami multimedialnymi,

- pracownie: komputerowa, biologiczno-przyrodniczą, chemiczno-fizyczną, muzyczną,

- mobilną pracownię komputerową,

- salę gimnastyczną małą i dużą,

- świetlicę, świetlice komputerową,

- bibliotekę

- gabinet pielęgniarki

- gabinet terapii pedagogicznej i logopedii,

- gabinet pedagoga szkolnego,

- gabinet pomocy przedmedycznej,

- salę do rehabilitacji i SI,

- sekretariat,

- pokój nauczycielski,

- kuchnię i stołówkę,

- szatnię,

- oraz teren rekreacji, w tym boiska i plac zabaw.

5. Szczegółowy wykaz majątku będącego na wyposażeniu Szkoły znajduje się w księgach inwentarzowych.