HARMONOGRAM DNIA

• PONIEDZIAŁEK

Zajęcia ruchowe.

Zabawy z wykorzystaniem tablicy multimedialnej.

Przygotowanie do obiadu. Obiad. Swobodne zabawy, rozmowy wychowawcze. Odrabianie lekcji.

Zebranie organizacyjne: omówienie bieżących spraw świetlicowych. Prace indywidualne i grupowe w zespołach: zajęcia czytelnicze/ komputerowe/ plastyczne. Programy i filmy edukacyjne.

Zabawy integracyjno – ruchowe na boisku szkolnym, sali gimnastycznej. Zabawy dowolne. Indywidualne rozmowy z dziećmi.

Zajęcia komputerowe.

Zajęcia plastyczne.